Jaké nežádoucí účinky může mít Plazmový generátor RPZ 14?

V tomto článku najdete základní nežádoucí účinky plazmového generátoru, se kterými jsme se setkali během jeho provozu za uplynulých 5 let.

Výčet je poměrně dlouhý, ale není absolutní a nemůže obsahovat úplně všechny nežádoucí účinky, ale popisuje alespoň většinu z toho, co doposud praxe ukázala.

 

Nežádoucí účinky pro přehlednost rozdělíme do několika skupin:

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na lidi

 

Elektromagnetické záření - Elektrosmog

Plazmový generátor RPZ14 je generátor elektromagnetických impulzů. Velmi často zmiňovaný nešvar dnešní doby je elektrosmog, který vytvářejí všechna ta elektronická zařízení kolem nás: televize, mobil, vysílače mobilních operátorů, rádiové a televizní vysílání a v neposlední řadě také bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi).

Žádná generace před námi  nebyla vystavena takovému bombardování elektrickými impulsy, jako právě ta současná. Živému organismu to určitě neprospívá. Z tohoto pohledu ani elektromagnetické impulzy plazmového generátoru nemusí být pro lidi prospěšné a daly by se zařadit mezi nežádoucí účinky. Podle výrobce je elektrosmog na nežádoucí úrovni zhruba metr od přístroje. V praxi se zatím neprokázalo, že by plazmový generátor způsoboval výrazně větší zátěž, než třeba mobil nebo wi-fi, ale nějaký negativní vliv z pohledu elektrosmogu přeci jen může mít. Někteří citliví lidé mnohem hůře snášejí Wi-Fi a naopak plazmový generátor jim nevadí vůbec.

Vzhledem k tomu, že hlavní funkcí plazmového generátoru je právě produkování elektromagnetických impulsů (tedy elektrosmogu), nelze tuto vlastnost u přístroje odstranit, protože by přístroj přestal být ve své podstatě (produkování elektromagnetických impulsů) funkční.

 

Eliminace škodlivého vlivu elektrosmogu

Pro zjemnění negativního vlivu nežádoucích účinků elektrosmogu, jak pro plazmový generátor, tak pro jakýkoliv jiný zdroj elektromagnetického záření, lze využít odrušovače nebo eliminátory elektromagnetických polí, které jsou známy jako EMF protektory (Electro Magnetic Field Pendants). Dalším ověřeným eliminátorem, který byl přímo vyvinutý pro plazmový generátor RPZ14 je Somavedic (dříve Somatex), což je přístroj, který kromě něžádoucích účinků elektrosmogu eliminuje také nežádoucí účinky geopatogenních zón (GPZ).

 

Radioaktivní záření

Podle vyjádření samotného výrobce bylo vyzařování z plazmového generátoru RPZ14 měřeno odborníkem na radioaktivní záření a bylo proměřováno ze všech možných zdraví škodlivých možností a jediné, co z přístroje jde, jsou elektromagnetické impulsy příslušných frekvencí.

 

Dejte nám vědět vaše zkušenosti

Pokud jste někdo pozoroval jakékoliv nežádoucí účinky plazmového generátoru na lidský organismus, prosíme, dejte nám vědět a podělte se o vaší zkušenost s ostatními. Dole na stránce k tomu slouží kontaktní formulář.

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na zvířata

Zatím není dostatek přímých pozorování ani u koček ani u psů, kdy by se vyskytly nějaké nežádoucí účinky a také se to velmi těžko stanovuje.

Z vašich reakcí jsou ohlasy spíše pozitivní:

"Za dva a půl roku používání jsem nepozorovala nežádoucí účinky o kterých se zmiňujete. Myslím , že jsme s partnerem dost senzitivní a účinky záření pociťujeme fyzicky vždy při zapnutém RPZ. Negativní účinky na psa , který je neustále se mnou , nebo s našimi přáteli u zapnuté plasmy žádné nepozoruji, naopak když to zapnu , uvelebí se na gauči kousek od přístroje a setrvává tam dokud je plasma zapnutá. Takže nevím jestli je to instinkt , nebo jí ( je to fenka) to dělá dobře. V každém případě se všemi absolvovala všechny možné kůry. Důležité pozorování je, že netrpí psími parazity - je možné že díky programům na parazity, které pouštíme nejčastěji."

Miroslava H. (3. března 2015)

Pokud někdo z majitelů plazmového generátoru zpozoroval jakékoliv nežádoucí účinky u svého mazlíčka, prosíme, dejte nám vědět a podělte se o vaší zkušenost s ostatními. Dole na stránce k tomu slouží kontaktní formulář.

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na rostliny

U rostlin máme již dva očividné případy, kdy působení plazmového generátoru prokazatelně škodilo rostlinám.

 

Palma

Prvním případem byla palma v obývacím pokoji, která byla od plazmového generátoru RPZ14 vzdálena přibližně 1-2 metry. Tato palma v průběhu měsíců postupně chřadla a usychal jí jeden list po druhém v řádu měsíců. Majitel to už s palmou viděl bledě, ale tou dobou nám výrobce Somatexů (dnes Somavedic) vyrobil odrušovač Somatex přímo pro plazmový generátor RPZ14. Pán byl mezi prvními, který si Somatex koupil, ale především sám pro sebe. Jako vedlejší účinek zpozoroval přibližně po měsíci, že palma, se kterou se již v duchu rozloučil, opět začala pouštět nové zelené listy a evidentně pookřála. Někdo by mohl namítnout, že to všechno mohlo být způsobené něčím jiným, ale nic jiného, než používání plazmového generátoru a později přidání Somatexu se v bytě staršího páru v důchodovém věku nezměnilo a proto pevně věříme, že pozorovanou skutečnost opravdu způsobilo působení plazmové generátoru a následná eliminace tohoto negativního působení pomocí přístroje Somatex (Somavedic).

 

Orchideje

Druhým případem, kdy byly pozorovány negativní účinky plazmového generátoru na rostliny, byl u našeho dalšího klienta, který si pořídil plazmový generátor pro budoucí praxi a než si zbudoval svojí poradnu, tak umístnil plazmový generátor ve své kuchyni, kde úspěšně pěstovali orchideje, které mu do 14 dnů pošly. Orchideje uhynuly i v další místnosti, jen zhruba se čtrnáctidenním zpožděním proti těm co byly v místnosti s plazmovým generátorem. Důležité ale je, že uhynuly pouze orchideje a ostatní kytky byly naprosto v pořádku. Proto doporučujeme neumísťovat orchideje v blízkosti působení plazmového generátoru a to ani ve vedlejší místnosti. Máme potvrzené i od jiného poradce, že ochydeje neprospívaly, ale také to mohlo být oknem na jih, což pro ně není dobré.

Zde uvedu jen pro zajímavost, že některé druhy orchidejí potřebují k dobrému prospívání symbiózu hub v půdě a to může být důvod, proč mohly orchideje pojít. Účinek plazmového generátoru mohl zlikvidovat houby a plísně v půdě a orchideje přišly o zdroj potravy (hlavně cukrů), které jim houby dodávaly.

Nicméně jsou i jiné zkušenosti:

"Asi metr od plazmy mám 5 orchidejí, kterým to vůbec nevadí , naopak kvetou dvakrát do roka. Ovšem programy na plísně spouštíme velmi málo. Plasma ani neovlinila klíčení semínek rajčat, paprik atd. které dávám klíčit na okno ve stejné místnosti."

Miroslava H.

 

Ostatní rostliny

U ostatních rostlin jsou pozorování různá:

"Aloe roste jako divá a nikdo nevěří tomu, že je roční. I další stromeček (asi benjamínek) se u plazmy dal do kupy."

 

 

"Květina nám do 3 metrů také odešla, 4 a víc je to v pohodě. Jméno dodám, musím se zeptat manželky :o)"

Honza Ch.

 

Pokud jste někdo pozoroval jakékoliv nežádoucí účinky plazmového generátoru na rostliny, prosíme, dejte nám vědět a podělte se o vaší zkušenost s ostatními. Dole na stránce k tomu slouží kontaktní formulář.

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na počítače

Zde se to jen velmi těžko dokazuje, protože počítače dnes odcházejí mnohdy i z jiných příčin, ale zároveň by to uvedeno být mělo, pro další pozorování a ověření či vyvrácení. V Zapper Centrum Praha, které tehdy sídlilo na Smíchově nám odešel jeden notebook a jeden stolní počítač. Notebook ACER (ASPIRE 7540 - 17") byl jako nový pořízen koncem roku 2010. Cca po půl roce, kdy byl od plazmového generátoru vzdálený 2-3 metry, začal padat tím způsobem, kdy se objevila černá obrazovka nešlo nic jiného, než notebook "natvrdo" vypnout. Někdy to spadlo např. po minutě jindy šel třeba i několik hodin. Notebook jsme dali do servisu několikrát, vyměnili disk, nic nepomohlo a v servisu žádnou chybu kolikrát ani nenašli a to ani při zátěžových testech. Nicméně notebook padal dál a tak jsme si ho vzali do kanceláře domů. Tam jsme zkoušeli působení pod pyramidou a působením Somatexem. Výsledek nějaký opravdu byl a padání se snížilo, ale na kvalitní práci už to nebylo. Později ho dostal syn a padání časem úplně přestalo. Dodnes (2015) se na něm děti dívají na pohádky.

Po zkušenosti s notebookem jsme pořídili nový stolní počítač od společnosti COMFOR. I u něj se časem začala projevovat podobná chyba, kdy počítač začal padat.

Něco podobného se nám stalo i se stolním počítačem (také od společnosti COMFOR) v Zapper Centrum Dejvice, který byl od plazmového generátoru vzdálený příbližně 5 metrů.

Zdá se, že některé součástky stolních počítačů a notebooků dokáží absorbovat náboj, který vysílá plazmový generátor když produkuje svoje impulsy.

Který zvolit notebook pro práci s Plazmovým generátorem?

1. Nepořizovat malé mininotebooky (Acer, Asus, ... ) hlavně z důvodu pomalosti a malého displeje

2. Ideálně pořídit notebook s numerickou klávesnicí, protože při používání se často zadávají číselné hodnoty a velmi to usnadní budoucí práci

3. Nejlepší značka notebooku pro plazmový generátor - Lenovo

Psychotronickým testováním vyšly jako nestabilnější notebooky od značky Lenovo. Ostatní značky nic moc dobře nevyšly. To neznamemá, že je lidé nemají a notebooky jim musí nutně padat, ale náchylnost může být prostě větší. Notebooky splečnosti Apple (Macy) vyšly pro použítí s plazmovým generátorem asi nejhůř z důvodu, že budou na výše popsaný neduh trpět nejvíce. 

 

Pokud jste někdo pozoroval jakékoliv nežádoucí účinky plazmového generátoru na počítače, notebooky či jinou elektrotechniku, prosíme, dejte nám vědět a podělte se o vaší zkušenost s ostatními. Dole na stránce k tomu slouží kontaktní formulář.

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na kvalitu vzduchu

Dalším možným nežádoucím účinkem, který může způsobovat plazmový generátor je ionizace vzduchu. Zde se nemusí jednat nutně o nežádoucí účinky, protože ionizace může být v některých případech i kladná viz přístoje Ionic Care. Zde je událost, která je víc než zajímavá. Jeden z našich velmi dobrých spolupracujích poradců, který svoje centrum provozuje v centru Plzně, si všiml zajímavé skutečnosti a to toho, že když v létě po setmění pouštěl plazmový generátor a měl otevřená okna a rozsvícené světlo, tak do místnosti nelítali žádní komáři, žádné mouchy a ani můry. Když byla podobná situace, kdy byl ale plazmový generátor vypnutý, tak hmyz do místnosti létal, tak jak se to běžně stává. Frekvence samotné to způsobovat nemohly, protože by se tak stávalo i v případě použití RaMaLoop, což se ale neděje.

Pozitivní zkušenost nám zaslala také paní Miroslava:

"Vzduch v místnosti kde je plasma - někteří známí říkají , že když přijdou je ten vzduch jiný, jakoby čistější. My nic takového nepozorujeme.
Ale jistě nepůsobí jako čistička vzduchu."

Miroslava H.

 

Nežádoucí účinky plazmového generátoru na homeopatika a informatika MUDr. Jonáše

Elektromagnetické impulzy, které produkuje plazmový generátor RPZ14 významným způsobem mažou efekt informačních kapek z díllny MUDr. Jonáše. Nemáme zatím přesné informace na kolik metrů, jaké frekvence a jaká doba působení smaže informační obsah kapek, ale 5 metrů od přístroje má zcela zásadní vliv a podle mnohých poradců i mnohonásobně větší vzdálenost stále ještě maže Jonášovi kapky. U homeopatik či jiných druhů informačních prostředků bývá efekt mnohem slabší či nulový, ale i zde je opatrnost na místě. Co chrání tyto přípravky je uzavření v kovové nádobě, nejlépe trezor, hrnec s poklicí či kovová skřín. Použítí lednice pro tyto účely se nedoporučuje, protože pokud ji otevřeme během spuštěného plazmového generátoru, tak je po ochraném účinku. Poradcům, kteří pracují s kapkami MUDr. Jonáše a používají zároveň plazmový generátor doporučujeme skladovat kapky nejlépe zcela jinde. Vedlejší místnost nemusí být dostatečná ochrana, neboť elektromanetické impulsy procházejí i zdí.

 

Znáte nějaké další nežádoucí účinky plazmového generátoru?

Pokud jste zaznamenali jakékoliv nežádoucí, nebo negativní účinky plamového generátoru, dejte nám to prosím vědět a podělte se tak o svojí zkušenost s ostatními.

Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.

Děkujeme vám za spolupráci.

ZAPPER CENTRUM ČR s.r.o.